Learatott falucska - Page 8 Popup11
Learatott falucska - Page 8 Popup11
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Szavazz!
Megköszönünk minden napi kattintást és minden véleményt. Csak a Ti segítségetekkel bővülhet közösségünk!
Learatott falucska - Page 8 2pzmmoj
Promóvideó


Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Vas. Márc. 21, 2021 2:42 pm-kor volt itt.
Top posters
Arkán (508)
Learatott falucska - Page 8 I_vote_lcapLearatott falucska - Page 8 I_voting_barLearatott falucska - Page 8 I_vote_rcap 
Malthael (485)
Learatott falucska - Page 8 I_vote_lcapLearatott falucska - Page 8 I_voting_barLearatott falucska - Page 8 I_vote_rcap 
Ragnarel (282)
Learatott falucska - Page 8 I_vote_lcapLearatott falucska - Page 8 I_voting_barLearatott falucska - Page 8 I_vote_rcap 
Metana (219)
Learatott falucska - Page 8 I_vote_lcapLearatott falucska - Page 8 I_voting_barLearatott falucska - Page 8 I_vote_rcap 
Dastriel (176)
Learatott falucska - Page 8 I_vote_lcapLearatott falucska - Page 8 I_voting_barLearatott falucska - Page 8 I_vote_rcap 
Lélek (169)
Learatott falucska - Page 8 I_vote_lcapLearatott falucska - Page 8 I_voting_barLearatott falucska - Page 8 I_vote_rcap 
Vergilius (162)
Learatott falucska - Page 8 I_vote_lcapLearatott falucska - Page 8 I_voting_barLearatott falucska - Page 8 I_vote_rcap 
Wicca (119)
Learatott falucska - Page 8 I_vote_lcapLearatott falucska - Page 8 I_voting_barLearatott falucska - Page 8 I_vote_rcap 
Villiam (112)
Learatott falucska - Page 8 I_vote_lcapLearatott falucska - Page 8 I_voting_barLearatott falucska - Page 8 I_vote_rcap 
Ezekiel LeReux (110)
Learatott falucska - Page 8 I_vote_lcapLearatott falucska - Page 8 I_voting_barLearatott falucska - Page 8 I_vote_rcap 
Szintlépések
Learatott falucska - Page 8 Szint10
Dobástábla
Learatott falucska - Page 8 Dobast11
Statistics
Összesen 66 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: endiii

Jelenleg összesen 3709 hozzászólás olvasható. in 172 subjects

 

 Learatott falucska

Go down 
+6
Arkán
Wicca
Malthael
Khanalek
Grish
Vergilius
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Arkán

Arkán


Tapasz. pont : Felmérhetetlen
Tapasz. szint : 666
Hozzászólások száma : 508


Learatott falucska - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Learatott falucska   Learatott falucska - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 2:12 am

// Grish, Dante és a fekete lovag //

Bár mekkora harag is lakozik a fekete lovag szívében nem sok esélye van Grish játszi könnyedséggel hárítja csapásait, Date kevesebb sikerrel jár, de őt is épp hogy csak karcolni tudja

Dante

6 HP --> 5 HP

Ezek után a visszatámadásotok következtében a fekete lovag tehetetlenül rogy a földre, hisz az öt ért találatok halálosnak bizonyultak. Mesteri pontossággal találtatok fogást a páncélján és így már könnyedén sebeztétek a gyenge pontjait. A büszke lovag az utolsókat rúgja...

// Khan és az aranylovag tánca //

Az aranylovag iszonyú ereje elől egy atléta ügyességével térsz ki, a kesztyűt is sikerrel ragadod meg, ám a páncélon nem igazán tudtál áthatolni, így sérülés nélkül lavíroz tovább a lovag...
Vissza az elejére Go down
Arkán

Arkán


Tapasz. pont : Felmérhetetlen
Tapasz. szint : 666
Hozzászólások száma : 508


Learatott falucska - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Learatott falucska   Learatott falucska - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 2:16 am

// Sinistra //

Senki nem zavart meg a táplálkozásban, az is meg lehet észre sem vettek

// Grish és Dante //

Nem maradt ellenségetek, akik veszélyt jelenthetnének, csak haldoklok vagy hallottak vesznek bennetek körbe

// A lord és vámszedője //

Látván a pusztítást, gyorsabb tempóban igyekszenek elhagyni a terepet... igazából futnak...

// Az aranylovag és Khan //

A pusztakezes harc folytatódik, egy irányzott lábsöpréssel igyekszik az egyensúlyodat megbontani hogy a földre vigyen... ezzel egy-időben egy erőteljes ütéssel kínálja meg a bordáidat...

// Első dobás láb söprés, második dobás borda ütés //


A hozzászólást Arkán összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 13, 2014 2:16 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Malthael
Admin
Malthael


Angyal

Férfi

Tapasz. pont : 6666666666
Tapasz. szint : 99
Hozzászólások száma : 485


Learatott falucska - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Learatott falucska   Learatott falucska - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 2:16 am

The member 'Arkán' has done the following action : Szerencsedobás

'Közelharc - Támadás' :
Learatott falucska - Page 8 333y6b9 Learatott falucska - Page 8 Zmcggl
Vissza az elejére Go down
https://diablo-bloodlines.hungarianforum.com
Dante Krozgan

Dante Krozgan


Ember

Férfi

Tapasz. pont : 0
Tapasz. szint : 1
Hozzászólások száma : 105


Learatott falucska - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Learatott falucska   Learatott falucska - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 2:36 am

Győzedelmeskedtünk. Dicső lovagok voltak, de igazából szerintem irtózatosan megzavarhatta őket a kialakult helyzet, a sok halott társuk és szerintem nem adtak bele mindent a harcba. Hiszen, ha csak ennyit tudtak volna, akkor nem ők lennének a lovagok.
Na, de ettől eltekintve a távolban menekülni kezdett a guru meg a másik ember. Gyorsan a másik harcos felé fordulok és kapkodva, hangosan mondom.
- Van lovad, nekem nincs, siess! Kapd el őket! - mondtam majd az alakok felé mutattam. Most jutott eszembe, hogy a lovamat az út szélén hagytam egy fához kötözve. Szegény már biztosan halott... Ezután pedig térdre rogytam. A sok küzdelem kifárasztott.
Pallosom előtte ért földet, a rozoga fegyver úgy éreztem, hogy már elég rég óta volt nálam és ideje valami erősebb vasat találnom. Már csak az kéne, hogy harc közben essen ketté. Átkutattam a lovagokat, talán valamelyiknél van valami fegyver, mire le tudnám cserélni... Úgyis olyan szép, különös páncéljuk volt, a fegyverük sem lehet mindennapi...
Vissza az elejére Go down
Arkán

Arkán


Tapasz. pont : Felmérhetetlen
Tapasz. szint : 666
Hozzászólások száma : 508


Learatott falucska - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Learatott falucska   Learatott falucska - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 2:46 am

// Dante és a holtak vagy haldoklok... //

A bronz lovag és a fekete lovag még a haláltusáját vívja, szemükben a fájdalom és az érthetetlenség fénye munkálkodik.
- Te mihaszna fattyú... igen te! Tudd meg, hogy a halál sebes szárnyakon érkezik... rád és a fajtádra... - morogja kínok között, majd nem pazarolja tovább rád a figyelmét és felszegett fejjel várja az elmúlás édes nyugalmát. Szemügyre véve a fegyvereik kitűnő acélból lehetek és bár annyira nem értesz a kovácsoláshoz azt te is látod, hogy remek időtálló darabok, valamilyen ritka és érdekes érccel lehetett vegyítve a vas és más fém mivel páncélzatukhoz hasonló színben játszanak a pengék is. Így a fekete lovag gyengén még egy fekete pengét markol, a Bronzlovag mellett egy bronz színben pompázó fegyver nyugszik, míg odébb az ezüstlovagnál egy ezüstös kard hever...
Vissza az elejére Go down
Khanalek

Khanalek


Démon

Férfi

Tapasz. pont : 60
Tapasz. szint : 1
Hozzászólások száma : 61


Learatott falucska - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Learatott falucska   Learatott falucska - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 3:54 am

A lábsöprés egy jellegzetes mozdulatsorból áll. Nehéz összekeverni bármivel is. Ha elég gyors az ellenfél nehéz védeni. Hátralépsz, nagyobbat eset, ha maradsz bokád törhet. Sok irányba nem menekülhettem. Szökkentem egyet. Remélhetőleg elég magasra. Kezeimet oldalamhoz szorítottam végig és még a levegőben megpróbáltam egyet rúgni az arca felé. ha már úgy is olyan magasan van én meg ugrom. Használjuk ki az alkalmat...

(+1 védelem - emberi alak)


A hozzászólást Khanalek összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 13, 2014 3:54 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Malthael
Admin
Malthael


Angyal

Férfi

Tapasz. pont : 6666666666
Tapasz. szint : 99
Hozzászólások száma : 485


Learatott falucska - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Learatott falucska   Learatott falucska - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 3:54 am

The member 'Khanalek' has done the following action : Szerencsedobás

#1 'Közelharc - Védelem' :
Learatott falucska - Page 8 24n1zc2 Learatott falucska - Page 8 23usbpk

--------------------------------

#2 'Közelharc - Támadás' :
Learatott falucska - Page 8 333y6b9
Vissza az elejére Go down
https://diablo-bloodlines.hungarianforum.com
Grish

Grish


Nephalem

Férfi

Tapasz. pont : 100
Tapasz. szint : 2
Hozzászólások száma : 101


Learatott falucska - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Learatott falucska   Learatott falucska - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 5:22 am

A harc az ő részükről véget ért. Sikerült megölniük a lovagokat, ám a kiszemelt áldozatok menekülőre fogták. Pontosabban csak a lovag számított. Mosolyogva néz futásukat és menekülésüket. Ám Dante megszólal mellette. Igencsak friss sebeket tépve fel ezzel.
- Már nincs lovam. – mondja. – Egy átkozott lény megölte. De, ha a kezeim közé kerül, akkor kibelezem. Amúgy meg, foglalkozz a magad dolgával.
A halódó lovag szavaira csak jót derül.
- De most nem miattunk van itt. – jegyzi meg ördögi vigyorral. – És lásd, milyen kegyes vagyok, megrövidítem az utatokat.
A lovagot pedig ezt követően lefejezi. Ekkor veszi észre, hogy egy vendég is érkezett közéjük. Épp a halottakból eszik, ám egészen emberei alakja van.
- Rohadt dögevő. – gondolja magában, majd kiköp az útra.
Ezt követően elindul feléje. A nemest és adószedőt pedig meghagyja Virgil-nek.
- Te, dögevő szuka! – szól oda. – Mi dolgod erre? Válaszolj, vagy hamarosan már belőled esznek a varjak.
Vissza az elejére Go down
Sinistra

Sinistra


Szörny

nő

Tapasz. pont : 0
Tapasz. szint : 1
Hozzászólások száma : 7


Learatott falucska - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Learatott falucska   Learatott falucska - Page 8 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 13, 2014 7:31 am

Az édes és értékes nedű összemaszatolja a számat és az arcom, egészen belefelejtkezem az evésbe. Szerencsétlen közben hörögve vívja a haláltusáját kezeim között, az egyre nagyobb vérveszteségtől. Hamarosan elájul és meghal már nincs sok hátra, nem a legzamatosabb, de igazán ínycsiklandozó. Ám az idill hamar elszáll, mivel úgy tűnik valakinek feltűnt az érkezésem, no sebaj. Most hogy ettem, erősebb vagyok és gyorsabb is. Ráadásul nekem csak egy árnyék kell, s már itt sem vagyok. Eltávolodom a haldokló torkától, már csak az utolsó cseppek távolodnak el a testéből, jobb kezemmel elkezdem lassan törölgetni a szám szélét és segítve a mosakodásban újfent körbenyalom a szám szélét mindenhol. Közben olyan hangot hallatok, mint aki valami nagyon finom ételbe kóstolt bele.
-Ugyan, nem mond nekem, hogy Te - Kissé megvetően ejtem ki a szót- akartad volna megenni. Különben is, Ti csaltatok ide, hisz tudod. Vérszagra gyűlt az éji vad.
Azzal elkezdek hisztérikusan nevetgélni, olyannyira, hogy kissé bele is görnyedek. Ám alig egy pillanattal később abbahagyom és felegyenesedem. Hajam végéről immáron friss vér csillan meg, kezeim és az arcom is az élet nedvétől piros.
-Nekem csak a vére kellett, a húsát megrághatod.
Vetem oda az idegen felé és elindulok a másik haldoklóhoz, hogy még többet ihassak. Azonban most még óvatosabb vagyok, mivel észrevettek és nem mindenki szereti a "vadakat". Abban az esetben ha a fickó támadni akarna, egyből visszatámadna, de már másfajta alakban.
Vissza az elejére Go down
Dante Krozgan

Dante Krozgan


Ember

Férfi

Tapasz. pont : 0
Tapasz. szint : 1
Hozzászólások száma : 105


Learatott falucska - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Learatott falucska   Learatott falucska - Page 8 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 15, 2014 11:09 pm

A válaszra nem számítottam. Nem akartam bajba sodorni magamat, így választáshoz nem volt idő. A bronzban biztos voltam, hogy erős, azonban nem az volt a közelemben, éppen a fekete lovagnál térdeltem, így hát gyorsan felkaptam a fekete pallost, remélve, hogy nem valami gyenge pengéről van szó, a régit eldobtam, majd teljes erőmből futni kezdtem a menekülők után.
Az adrenalin berúgott, nem hagytam, hogy elmeneküljenek, hiszen ki tudja, lehet, hogy éppen az én arcomra fognak emlékezni, én meg feltétlenül nem akarok problémát a későbbiekben. Futás közben két kézre fogtam a pallost és vittem magam mellett. Remélem sikerül majd utolérni őket, még akkor is, ha leszakadnak a lábaim. Ilyenkor szerencse, hogy csak bőr páncél volt rajtam.
Vissza az elejére Go down
Grish

Grish


Nephalem

Férfi

Tapasz. pont : 100
Tapasz. szint : 2
Hozzászólások száma : 101


Learatott falucska - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Learatott falucska   Learatott falucska - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Feb. 19, 2014 6:21 am

A nő megjegyzésére megint csak köp egyet az út porába. Még a felvetés is sértő. Habár talán nem is lenne kannibalizmus, hisz nem tartozik egy fajba az emberekkel. Vagy csak félig, meddig.
- Nem süllyedtem még annyira le, hogy megegyem ezeket nyersen. – mondja neki. – Meg amúgy is. Nyersen nem az igazi.
Az utolsó mondataira pedig felvonja a szemöldökét. Érdekes eme megjegyzés.
- Jöhettél volna korábban is. – mondja neki. – Vagy csak a szokásos dögevő vagy? Aki reméli, hogy neki is jut valami maradék?
Nagyon úgy látja, hogy bizony vonzzák magukhoz a hasonszőrű alakokat. Szörnyeket, gaztevőket, őrülteket, megszállottakat. Még a végén kész sereget tudnak szervezni belőlük.
- Ha továbbra is így akarsz élni, döghúson tengődve, a te dolgod. – kezd bele. – De ha másra is vágysz, esetleg csatlakozhatsz, hogy megreformáljuk eme satnyuló világot. Ideje, hogy emlékeztessük az embereket, hogy miért is féltek a sötétségtől.
Utolsó szavain már szélesen vigyorog. Érdeklődve várja a választ. Reméli, hogy megfelelő lesz az ajánlat és felcsigázta a lányt.
Vissza az elejére Go down
Sinistra

Sinistra


Szörny

nő

Tapasz. pont : 0
Tapasz. szint : 1
Hozzászólások száma : 7


Learatott falucska - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Learatott falucska   Learatott falucska - Page 8 I_icon_minitimeSzer. Feb. 19, 2014 1:20 pm

Csípőmet ringatva indultam el a haldoklóhoz, ám szavai hallatán megtorpanok. Fejemet tekergetem kicsit, mint a kígyó, mielőtt még hátrapillantanék a vállam felett, hogy aztán a testem is kövesse és felé forduljak. Eleinte nincs ínyemre szavának járása, de mintha némi humort fedeztem volna fel, s ettől az én ajkaim is mosolyra húzódnak.
-De a vér csak frissen jó.
Teszem még hozzá és a véres kezemre pillantok. Aztán megint csak sértő szavakkal illet, ami soha se tetszett. Valahogy túlságosan is hiú lettem az évek során, noha ennek ellenére eléggé igénytelen is. Torz fintor jelenik meg arcvonásaimon ahogy felé indulok, fogaim ismét megnőnek, szemem vörösen izzik a friss vér hatására. Torkomból kissé állatias és vad módon tör fel a hang.
-Ne merj így nevezni! Ez itt nekem csak könnyű préda, az igazi vadászat akkor jön el nekem, mikor még ereje teljében van a vad. Hidd el, a Te véred is gusztusos tud lenni számomra.
Azzal ismételten tébolyult nevetésbe kezdek és széttárom karjaimat mint akinél nincs is semmi fegyver. Még jó, hogy a köpenyem takarja. Hangja most már ismét normális, akárcsak a fogazata.
-Hallottad már a babonás parasztokat vámpírokról beszélni? Nos, én már tanítottam őket félni a sötéttől. De sajna vértől ittas rongyokban nehéz a falvakban s annál is nehezebb a városokban járkálni. Szóval, ha segítesz bejutni egy városba, akár még beszélgethetünk is.
Közben odaérek hozzá, és amennyiben engedi, az utolsó mondat közben végigsimítom az arcát, vérrel mázolva be.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Learatott falucska - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Learatott falucska   Learatott falucska - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Learatott falucska
Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Sanctuary világa (In Character) :: Sharval Vadon :: A Vadon-
Ugrás: